خانه

Zhangjiagang renda packing machinery co.,ltd

نمایه شرکت

Zhangjiagang Renda ماشین آلات شرکت، آموزشی ویبولیتین یک شرکت تولیدی متخصص در ماشین آلات بسته بندی آشامیدنی، ماشین آلات پلاستیک و تجهیزات تصفیه آب است. ما با بسیاری از شرکت های معروف خارجی در حوزه های آشامیدنی همکاری می کنیم . ما سال ها تجربه جامد تولید، فن آوری پیشرفته و همچنین محصولات مداوم تجدید شده داریم. علاوه بر این، ما بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهیم و از معتبر بودن در میان کاربران لذت می بریم. ما یک تیم متحد در زمینه های تجارت خارجی داریم، بنابراین ما یک وضعیت تقویت شده در کسب و کار پر کردن آشامیدنی را ایجاد کرده ایم!

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Zhangjiagang Renda شرکت بسته بندی ماشین آلات، با مسئولیت محدود بیش از 20 سال است. ما بیش از 20 سال تجربه در کسب و کار خارجی داشته ایم و ما با بسیاری از شرکت های خارجی از سراسر جهان همکاری کردیم.

ما از خدمات خوب، کیفیت و تکنولوژی بالغ ما استفاده می کنیم، ما گروه خودمان "رندا" داریم، و صادرات ما بزرگتر و بزرگتر می شود.

در حال حاضر، ما می خواهیم ماشین پر کردن بهتر و خدمات بهتر را فراهم کنیم تا بتوانند تامین کننده قابل اعتماد در این دستگاه ها باشند.

Zhangjiagang  renda packing machinery co.,ltd Zhangjiagang  renda packing machinery co.,ltd Zhangjiagang  renda packing machinery co.,ltd Zhangjiagang  renda packing machinery co.,ltd Zhangjiagang  renda packing machinery co.,ltd
1 2 3 4 5
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : رندا

فروش سالانه : >20 Million

سال تاسیس : 1990

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب دستگاه پر کردن آب برای فروش کیفیت خوب دستگاه پر کردن آب برای فروش